Sport

Andi Shehu i bashkohet Bashkimit

 

Basketbollisti Andi Shehu është përforcimi më i ri i KB Bashkimit për sezonin 2021/22 në Superligën e Kosovës në basketboll.

Klubi nga Prizreni, ka njoftuar të dielën se Shehu ka firmosur kontratë njëvjeçare dhe është përforcimi i dytë vendor pas Valon Bunjakut për sezonin e ri.