Sport

Selmani asiston në fitoren e Hammarbyt

 

Astrit Selmani ka kontribuar me assitim në fitoren 2:1 të Hammarbyt ndaj Norrkopingut.

Ndeshja Hammarby – Norrkoping u zhvillua të dielën dhe i takoi javës së 12-të të elitës së futbollit suedez.