Sport

Ronaldo kthehet në Torino

 

Cristiano Ronaldo është rikthyer nga pushimet dhe i është bashkuar stërvitjes së Juventusit në Torino.

Ylli portugez do t’i nënshtrohet testeve mjekësore pas pushimit dhe më pas do t’i bashkohet pjesës tjetër të skuadrës.