Sport

Zeneli pëson lëndimin e njëjtë që e la jashtë fushave për gati një vit

 

Arbër Zeneli, skuadra e tij Reims dhe Përfaqësuesja e Kosovës kanë marrë një goditje të fortë para fillimit të sezonit të ri.

Klubi francez përmes një komunikate ka njoftuar se ylli kosovar ka thyer sërish ligamentin e gjurit, lëndim të njëjtë që kishte pësuar edhe në vitin 2019.