Sport

Edon Zhegrova i pandalshëm ndaj Sionit

 

Sulmuesi i krahut Edon Zhegrova po shkëlqen në fitoren e Baselit ndaj Sionit që është duke u zhvilluar.

Baseli është duke fituar me rezultat 6:0 ndërsa protagonist në këtë takim është sulmuesi kosovar. Ai ka shënuar një gol dhe ka dhuruar dy asistime në ndeshjen e cila po zhvillohet.