Sport

Asllani shënon gol të bukur në fitoren ndaj Reimsit

 

Fisnik Asllani ka shkëlqyer në ndeshjen e dytë miqësore kundër Reimsit të Valon Berishës e Arbër Zenelit.

Asllani e luajti ndeshjen e dytë me Hoffenheimin në miqësore, ndërsa e shënoi golin e vetëm dhe të fitores në këtë duel.