Sport

Hendbollisti Terziqi i bashkohet Besës

 

Reprezentuesi i Kosovës, Deniz Terziqi, do të jetë pjesë e KH Besa Famgas për sezonin e ri. Terziqi është përforcimi i parë i Besës dhe njëri prej më të mirëve në Kosovë.

Njoftimin për angazhimin e Terziqit, e ka bërë të ditur Besa Famgas në “Facebook”.