Sport

Messi ishte kthyer dje nga pushimet për ta nënshkruar rinovimin me Barcelonën

FOTO: AP
 

Lionel Messi është në gjendje shoku dhe për momentin nuk ka në plan të bëjë ndonjë reagim publik, sipas burimeve pranë ish-kapitenit të Barcelonës, që janë transmetuar nga Mundo Deportivo.

Argjentinasi është i qartë se nuk dëshiron të largohet pa iu thënë lamtumirë tifozëve, por ai do që të kalojnë disa orë nga ky lajm që gjendja disi të qetësohet pak.