Sport

Sociedadi thyen rekordin me bileta sezonale

 

Tifozët e Real Sociedadit do ta përkrahin skuadrën e tyre më shumë se kurrë pavarësisht pandemisë së koronavirusit.

Sociedadi, pjesë e të cilit është edhe Adnan Januzaj, përfundoi në vendin e pestë dhe u kualifikua në Ligën e Evropës.