Sport

Selmani shënon dy herë në kualifikimin e Hammarbyt

 

Astrit Selmani ka shënuar dy gola në kualifikimin e Hammarbyt në Ligën e Konferencës. Të enjten mbrëma, Hammarby fitoi në ndeshjen kthyese të rrethit të tretë të garës kundër Çukariçin të Serbisë me rezultatin 5:1.

Selmani ishte shënues në minutën e 26-të dhe të 72-të të këtij dueli.