Sport

West Hami shënon fitore në udhëtim ndaj Newcastle

 

West Ham Unitedi ka shënuar fitore 4:2 në udhëtim ndaj Newcastle Unitedit, në xhiron e parë të Premier Leagues së Anglisë.

Callum Wilson (5’) dhe Jacob Murphy (40’) shënuan për Newcastlen, ndërsa për West Hamin realizuan Aaron Cresswell (18’), Sasid Benhrama (53’), Tomas Soucek (63’) dhe Michail Antonio (66’).