Sport

Roma kërkon Kabakun pas lëndimit të Smallingut

 

Skuadra e Romës po e kërkon transferimin e qendërmbrojtësit të Schalkes, Ozan Kabak kanë njoftuar të martën mediumet italiane.

Lëndimi i anglezit Chris Smalling në stërvitje dhe mungesa prej gati një muaji, kanë detyruar ekipin italian që të kërkoj një mbrojtës tjetër.