Sport

Bilbao e Barça ndajnë pikët

 

Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë barazuar 1:1 në xhiron e dytë të La Ligas për të ndarë pikët.

Inigo Martinez realizoi me kokë golin e epërsisë për Bilbaon në fillim të pjesës së dytë, para se Memphis Depay të barazonte gjithçka 15 minuta para fundit.