Sport

Berisha thotë se do ta shfrytëzojë rastin te Torino

 

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, është prezantuar të premten si futbollist i ri i skuadrës së Torinos.

Berisha 32-vjeçar që ka bërë karrierë të madhe në elitën e futbollit të Italisë, ka folur në konferencën për shtyp të premten dhe ka thënë se do ta shfrytëzojë mundësinë që do t’i jepet.