Sport

Besart Berisha firmos me Prishtinën

 

Ish-sulmuesi i Shqipërisë dhe Kosovës, Besart Berisha, ka firmosur me kampionen në fuqi të Kosovës, Prishtinën.

Klubi Prishtina, në një njoftim në Facebook, e ka quajtur angazhimin e tij ëmbëlsirë të afatit kalimtar.