Sport

Fazlija e pakënaqur me rezultatin e ndeshjes ndaj Shqipërisë

 

Selektorja e Kosovës, Afërdita Fazlija, nuk është ndarë e kënaqur me barazimin 1:1 me Shqipërinë.

Futbollistet e Shqipërisë dhe Kosovës barazuan 1:1 të enjten mbrëma në Elbasan në hapje të eliminatoreve për Botërorin e vitit 2023.