Sport

Coman i është nënshtruar një operimi të vogël në zemër

 

Trajneri i Bayern Munichut, Julian Nagelsmann ka zbuluar se sulmuesi i krahut, francezi Kingsley Coman i është nënshtruar një operimi në zemër të enjten.

Dhe, për shkak të këtij intervenimi të vogël, Coman është i detyruar të pauzojë për dy javë. “Kingsley Coman iu nënshtrua një operacioni të enjten.