Sport

Një tifoz ankohet për “dallavere” me bileta te Ballkani

 

Një tifoz është ankuar se në ndeshjen mes Ballkanit dhe Llapit ka pasur dallavere me bileta.

Sipas tij, kanë hyrë shumë tifozë që s’kanë pasur bileta, ndërsa ai me një video drejtuar Sportit në KTV ka treguar se edhe pse ka blerë biletën nuk i është lejuar hyrja në stadium.