Sport

Liverpooli fiton bindshëm ndaj Crystalit

Foto: AP
 

Liverpooli ka shënuar fitoren e katërt në Premier League duke e mposhtur Crystal Palacen 3:0.

Sadio Mane, Mohamed Salah dhe Naby Keita shënuan fitoren për ekipin e Jurgen Kloppit.