Sport

Cavani nuk ka dëshirë të largohet nga Manchester Unitedi

Foto: Reuters
 

Edinson Cavani nuk ka dëshirë të largohet nga Manchester Unitedi, ndonëse me ardhjen e Cristiano Ronaldos hapësira e uruguaianit është zvogëluar, raporton ESPN.

Cavani është i vendosur të rikthehet në përbërje startuese të Unitedit dhe nuk e sheh Ronaldon si problem.