Sport

Bashkimi befason Yllin në Suharekë

Foto: KB Bashkimi
 

Bashkimi ka shënuar fitore të dielën në udhëtim ndaj kampionit në fuqi Golden Eagle Yllit, me rezultat 60:55, në kuadër të javës së dytë të Superligës së Kosovës në basketboll.

Ndeshja ishte e barabartë dhe u vendos vetëm në periudhën e fundit.