Sport

Derbi italian nuk jep fitues

 

Derbi i xhiros së katërt të Serie A ndërmjet Juventusit dhe Milanit është mbyllur pa fitues. Dy skuadrat e mëdha kanë luajtur 1:1.

Me këtë barazim Juventusi vazhdon formën e dobët në kampionat derisa Milani vazhdon serinë e rezultateve pozitive.