Sport

Rrahmani pret të luajë më shumë te Napoli

 

Amir Rrahmani shënoi gol me fanellën e Napolit këtë sezon.

Mbrojtësi kosovar realizoi në fitoren e thellë ndaj Udineses 4:0. Rrahmani është shprehur i lumtur me fitoren dhe golin e shënuar në këtë përballje.