Sport

Kante infektohet me koronavirus

 

Mesfushori i Chelseat, N’Golo Kante, ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe do të mungojë të mërkurën në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Juventusit, raporton BBC.

Reprezentuesi i Francës do të izolohet për dhjetë ditë.