Sport

Voca në prova te Karlsruher

 

Mesfushori i Kosovës, Idriz Voca, është në prova te skuadra e Bundesligës 2 të Gjermanisë, Karlsruher. Kështu ka njoftuar të martën klubi gjerman.

“Idriz Voca dhe Salem M’Bakata janë pjesëmarrës në seancat stërvitore të sotme dhe të nesërme”, shkruan në njoftimin e klubit.