Sport

Arsenali monitoron Sterlingun

 

Arsenali është në kërkim të një sulmuesi të krahut. Sipas “Daily Star”, klubi londinez është duke e monitoruar situatën e Raheem Sterlingut te Manchester City.

Sulmuesi anglez nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe mund të largohet nga “Qytetarët”.