Sport

Astrit Selmani i gatshëm për ndeshjet e tetorit

 

Astrit Selmani më në fund pritet të debutojë me fanellën e Kosovës, në një nga ndeshjet e muajit tetor.

Selmani ka marrë pasaportën e Kosovës dhe është i gatshëm për të përformuar me Dardanët, ka konfirmuar menaxheri i Përfaqësueses, Bajram Shala.