Sport

Selmani pret të debutojë kundër Suedisë

 

Sulmuesi i Hammarbyt të Suedisë, Astrit Selmani pret të debutojë me fanellën e Kosovës në ndeshjen kundër Suedisë.

Ai ka thënë se është i gatshëm për lojë dhe ndihet në formë të mirë.