Sport

Lautaro ka arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës

Foto: AP
 

Sulmuesi argjentinas Lautaro Martinez ka arritur marrëveshje me drejtuesit e Interit për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2025.

Lajmi është bërë i ditur nga mediumet italiane të mërkurën dhe është konfirmuar edhe nga agjenti i futbollistit.