Sport

Juventusi planifikon ta transferojë Pogban

 

Juventusi e ka shansin ta transferojë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, si lojtar të lirë, nëse arrin ta shesë Aaron Ramseyn dhe Adrien Rabiotin.

Pogba është i lirë në verë pasi kontrata e tij skadon në qershor të vitit 2022.