Sport

Interi synon dy sulmues për afatin kalimtar dimëror

 

Interi pritet t’i transferojë dy sulmues në muajin janar, kur edhe hapet afati kalimtar dimëror.

Alexandre Lacazette dhe Luka Joviq janë në radarin e “nerazzurrëve”.