Sport

Befason Begolli, jep dorëheqje nga Vëllaznimi

 

Trajneri Granit Begolli ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit te Vëllaznimi, pavarësisht startit të mirë që pati në kampionat.

Begolli mori drejtimin e skuadrës gjakovare në fillim të këtij sezoni dhe që atëherë, Vëllaznimi është shndërruar në njërat nga skuadrat pretedente për t’u ngjitur në Superligë sezonin e ardhshëm.