Sport

Reali e Unitedi me oferta marramendëse për Pogban

 

Real Madridi është i gatshëm ta bëj hapin para për ta transferuar Paul Pogban si lojtarë të lirë, nëse ai nuk e vazhdon kontratën me Manchester Unitedin.

Kontrata e Pogbas skadon në fund të sezonit dhe ende nuk e di të ardhmen e tij, të qëndrojë me 20-të herë kampionin e Anglisë, apo të largohet.