Sport

Milani mposht Veronën me përmbysje spektakolare

 

Milani ka marrë fitore të rëndësishme, duke mposhtur me përmbysjen spektakolare 3:2 Veronën në “San Siro”.

Rossonerët e gjetën veten në disavantazh prej dy golave pas pjesës së parë. Caprari në minutën e 7-të dhe Barak nga penalltia në të 24-n realizuan për mysafirët.