Sport

Agjenti i Salahut në Liverpool për bisedime për kontratë të re

 

Agjenti i Mohamed Salahut ka udhëtuar në Liverpool për të diskutuar me krerët e klubit anglez për rinovim të kontratës, njofton “Mirror”.

Salahu është duke shkëlqyer te Liverpooli dhe krerët e klubit janë të interesuar për ta mbajtur atë.