Sport

Përplasje stilesh, Juventusi defensiv viziton Interin ofensiv

 

Liga e Kampionëve përsëri ofroi dramë, me rikthime të pabesueshme dhe gola të shumtë që u shënuan këtë mesjavë. Dhe aty ishte edhe Juventusi.

Skuadra e Massimiliano Allegrit shënoi një fitore tjetër 1:0 ndaj Zenitit në udhëtim, e katërta rresht me rezultatin minimal në të gjitha garat.