Sport

Xhoxhaj nokautohet nga Masternaku

 

Armend Xhoxhaj regjistroi humbjen e dytë si profesionist në boks. Ai pësoi nokaut teknik nga Mateusz Masternak në meçin e sontëm në kategorinë kruzer, të mbajtur në Poloni. 

Pavarësisht disa goditjeve të mira, Xhoxhaj nuk arriti të mbijetonte më shumë se sa raundi i katërt dhe u nokautua nga boksieri polak.