Sport

Rahoveci zyrtarizon amerikanin Baker

 

KB Rahoveci ka zyrtarizuar amerikanin Cavon Baker, i cili së shpejti pritet t’i bashkohet klubit.

Në njoftimin e Rahovecit, thuhet se Baker (185 cm) luan në pozitat 1-2 dhe “është mjaft i shpejtë në lëvizjet depërtuese në trapez”.