Sport

Falcao thellon krizën e Barcelonës

 

Starti i dobët i Barcelonës këtë sezon ka vazhduar me disfatë 1:0 nga Rayo Vallecano. Vallecano shënoi fitoren e pestë rresht në shtëpi, në elitën e futbollit spanjoll.

Takimi i zhvilluar të mërkurën ndërmjet Vallecanos dhe Barcelonës në kuadër të xhiros së 11-të në La Liga, përfundoi 1:0 në të mirë të vendësve.