Sport

Tottenhami nis bisedimet me Tolisson

 

Corentin Tolisso, karrierën mund ta vazhdojë në Premier League.

Mesfushori francez nuk do të nënshkruajë kontratë të re me Bayern Munichun dhe në verë do të largohet si lojtar i lirë.