Sport

Perishiq do të largohet nga Interi

 

Ivan Perishiq do të largohet nga Interi në fund të edicionit. Sipas “Corriere Dello Sport” drejtuesit e klubit kanë vendosur ta lirojnë lojtarin kroat.

Mesfushori ofanziv është në vitin e fundit të kontratës dhe nuk do t’i ofrohet rinovimi i saj.