Sport

Benzema, realizues i golit të 1000-të për Realin në “Champions”

 

Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve në Ligën e Kampionëve që po zhvillohen aktualisht.

Takimi mes Real Madridit dhe Shakhtar Donetskut pas 45 minutave është mbyllur baras 1:1.