Sport

Ferran Torres pritet t’i bashkohet Barcelonës

Foto: AP
 

Ferran Torres i Manchester Cityt pritet t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës, kanë raportuar të premten mediat spanjolle “Marca” dhe “Mundo Deportivo”.

Barcelona është duke kërkuar përforcimin e skuadrës në fazën ofensive pavarësisht situatës së vështirë financiare.