Sport

Zaniolo mund të përfundojë në Premier League

Foto: AP
 

Skuadra e Premier Leagues angleze, Tottenham Hotspur, ka shprehur interesim për yllin e skuadrës së Romës, Nicolo Zaniolo.

Zaniolo është njëri prej lojtarëve më të pëlqyer për trajnerin italian, Antonio Conte dhe 22-vjeçari shihet si përforcimi ideal për londinezët e Spursit.