Sport

Arsenali këndellet pas debaklit nga Liverpooli

 

Arsenali është këndellur nga debakli që e pësoi prej Liverpoolit javën e shkuar, duke mposhtur Newcastlen 2:0 në xhiron e 13-të të Premier Leagues.

Bukayo Saka dhe Gabriel Martinelli realizuan golat për fitoren e shtatë të “Topçinjve” në edicionin aktual.