Sport

Coutinho do të largohet nga Barcelona

 

Philippe Coutinho ka vendosur të largohet nga Barcelona. Mesfushori brazilian thuhet se dëshiron të gjejë skuadër të re në afatin kalimtar të janarit.

Ardhja e trajnerit, Xavi Hernandez nuk ka ndryshuar asgjë dhe për këtë arsyeje braziliani thuhet se e ka kërkuar largimin.