Sport

Batatina: Nuk është humbje e madhe barazimi ndaj Gjilanit

 

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është ndarë i kënaqur me barazimin e arritur ndaj Gjilanit. Ndeshja derbi e xhiros së 16-të në mes të Llapit dhe Gjilanit përfundoi të dielën pa gola në Merdar.

Por, Batatina insiston se një barazim ndaj Gjilanit, nuk është humbje.