Sport

Zhegrova pas formës së lartë: “Ende nuk keni parë asgjë nga unë”

 

Edon Zhegrova ngriti dy herë duart lart gjatë ndeshjes Luzern – Basel. Jo për të kundërshtuar ndonjë vendim, por për t’iu gëzuar golit të parë dhe të dytë të Baselit, që mposhti në udhëtim Luzernin me rezultatin 3:1.

Zhegrova asistoi në golin e parë të shënuar në minutën e tretë dhe në të dytin, të realizuar në minutën e 49-të. Asistimi i parë ishte i veçantë. Por reprezentuesi i Kosovës insiston se “ende nuk është parë më e mira e tij”.