Sport

Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë

Foto: AP
 

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme ndërmjet disa emrave që kanë lënë shenj në futboll gjatë këtij viti.

Pasi u anulua në vitin 2020, Topi i Artë është rikthyer dhe do të zbulojë emrin më të ri të më të mirit për vitin 2021.