Sport

Tërhiqet shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës

Foto: FFK
 

Të hënën në mesditë në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës, është hedhur shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës në futboll.

Ndeshjet e këtij raundi do të luhen të mërkurën dhe të enjten prej orës 12:30.